Новини

Відбулась робоча зустріч керівників Центрів надання адміністративних послуг з питань внесення змін у законодавство

25-26 червня 2015 року у м.Києві відбулася робоча зустріч керівників Центрів надання адміністративних послуг з напрацювання змін у чинне законодавство та впровадження електронних адміністративних послуг. Захід відбувався в рамках реалізації проекту GIZ «Реформа управління на сході України».

Участь у зустрічі від Івано-Франківська взяв керівник Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська Богдан Питель.

Під час зустрічі обговорено сучасний стан та автоматизація процесу звітності ЦНАП, розробки та функціонування інформаційних систем для підтримки комунікацій між ЦНАП, а також надання адміністративних послуг за допомогою ID banking та інших сучасних технологій.

Також, обговорено законодавчі ініціативи щодо передачі органам місцевого самоврядування повноважень із надання базових адміністративних послуг, реформування системи державної реєстрації речових прав на нерухомість, вивчення проекту закону «Про перелік адміністративних послуг та адміністративний збір за їх надання», запровадження єдиного підходу щодо надання адміністративних та дозвільних послуг.

Під час зустрічі з доповідями виступили Ігор Алексєєв – голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Олександр Каменчук – начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг управління державного регулювання бізнесу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Сергій Кудлаєнко – заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Відповідні напрацювання та пропоновані зміни у законодавство  будуть направлені у Комітети Верховної Ради України для розгляду та врахування.

Відбулась робоча зустріч керівників Центрів надання адміністративних послуг з питань внесення змін у законодавство

 

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини