Наша робота у червін 2024 року. Моніторинг надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська. Нагадуємо, що ...
Новини
Відбувся робочий візит до Королівства Норвегії в рамках реалізації проекту з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення відкритості та залучення громадськості до місцевого самоврядування
6-10 квітня 2015 року відбувся робочий візит до Королівства Норвегії в рамках реалізації проекту Асоціації міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення відкритості та залучення громадськості до місцевого самоврядування. Захід проводиться в рамках спільного проекту Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.
Участь у робочому візиті взяли заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.Негода, народні депутати України, міські голови, заступники міських голів, виконавчий директор Асоціації міст України М.Пітцик, керівники Центрів надання адміністративних послуг (учасники проекту), керівник Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська Богдан Питель.
Учасники візиту ознайомились з діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, проведено зустрічі з головою Постійного комітету з питань місцевого самоврядування та публічного управління п.Настадаб Хельге Андре (Прогресивна партія) на якій представлено реформу органів місцевого самоврядування в Норвегії.
Директор HAMPB п.Гунн Маріт Хельгесен розповіла про проблемні питання реформування місцевого самоврядування та питання розвитку місцевої демократії в цілому.
Крім того, вивчено досвід діяльності органів місцевого самоврядування міст AC та Фрідрікстад (організаційна структура влади, фінансування, доходи, видатки та оподаткування громадян).
Також, учасники робочої групи ознайомилися з функціонуванням Центрів обслуговування мешканців, сферою охорони здоров'я, дошкільною та шкільною освітою, соціальним захистом та міжнародним співробітництвом.
За результатами візиту підписано меморандум про продовження співпраці у реалізації спільних проектів та програм у сфері розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування.
Графік роботи
(м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 9)
(вул.Галицька,124-А, вул.Івана Павла ІІ, 4,
вул.Гетьмана Мазепи, 185, вул.Отця І.Блавацького,1)
в населених пунктах Івано-Франківської МТГ
Сервіси
- Послуги для військово службовців
- Електронні послуги
- Перевірити стан послуги
- Перевірити стан черги
- Подати запит публічної інформації
- Персональний кабінет
- Мобільний адміністратор
- Оплата послуг
- Перевірка стану оформленння паспорта
- Оцінювання якості обслуговування
- Публічна кадастрова карта України
- Державні послуги
- Нормативні акти
- Офіційний сайт міста
- Державні послуги онлайн
- Гід з державних послуг
- Послуги власникам житла
- Матеріальна допомога військовим
- Ваучерна підтримка бізнесу
- Матеріальна допомога особам старшим 70р.
- Матеріальна допомога особам з інв. І-ІІгр.
- Допомога сільгосп виробникам
- Матеріальна допомога військовим на спорядження
- Матеріальна допомога військовим на реабілітацію
Останні новини
-
09 Лип 24 16:27
-
05 Лип 24 11:42
Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська повідомляє про те, що в територіальних підрозділах та віддалених ...
-
04 Лип 24 15:24
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань ...
-
28 Чер 24 11:55
Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська повідомляє про те, що у приміщенні головного офісу ЦНАП ...