Новини

Послуги компенсації власникам житла, які розмістили у себе внутрішньо переміщених осіб доступні онлайн

Раді повідомити про можливість замовлення адміністративної послуги «Компенсації витрат власникам житла за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» онлайн.

Для замовлення відповідної послуги в електронному вигляді достатньо зайти в розділ “Електронні послуги” на сайті  Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська (https://cnap.if.ua/) та авторизуватись за допомогою BankID, MOBILEID, IDCARD або логіну і паролю.

Хто має право на таку виплату?

Компенсація надається фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і які безоплатно розміщували в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов'язаних з таким розміщенням.

 

Куди звертатись?

Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб власник жилого приміщення зобов’язаний подати заяву  в один із ЦНАП м.Івано-Франківська або онлайн, в якій зазначається відомості про кожну з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу, а також відомості про заявника та копії документів, що посвідчують його особу та  право власності на жиле приміщення.

Перелік документів, які необхідно подати:

- Копії паспорту громадянина України та реєстраційного номеру облікової картки платника податків власника жилого приміщення;

-  Копії паспорту громадянина України або свідоцтва про народження дитини внутрішньо переміщеної особи та реєстраційні номери облікових карток платників податків внутрішньо переміщених осіб (за наявності).

-  Документи про право власності на житло.

Рекомендація: Завчасно скануйте документи або зробіть фото на своєму смартфоні.

 

Якщо змінилась кількість розміщених осіб у власності: куди і коли звертатись?

 Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.  Така заява доступна для подачі як в будь-яких підрозділах ЦНАП м.Івано-Франківська, так і онлайн на сайті ЦНАП www.cnap.if.ua.

Рекомендація: Заповніть заявку підпишіть її та сфотографуйте або скануйте документи при замовлені послуги онлайн.

 

Куди подати заяву на отримання компенсації власнику житла за розміщення ВПО?

Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше 5 днів з дня закінчення звітного місяця (тобто до п’ятого числа кожного місяця) подає заяву на отримання компенсації витрат, що пов'язані з безоплатним розміщенням ВПО за місяць. Подається лише заява з вказаними банківськими реквізитами власника житла для отримання компенсації.

Така заява може бути подана як в будь-яких підрозділах ЦНАП м.Івано-Франківська, так і онлайн на сайті ЦНАП www.cnap.if.ua.

Рекомендація: Заповніть заявку підпишіть її та сфотографуйте або скануйте документи при замовлені послуги онлайн.

 

Хто несе відповідальність за достовірність поданої інформації?

Внутрішньо переміщені особи та власник жилого приміщення несуть відповідальність за достовірність поданих копій.

У разі потреби,  проводиться перевірка наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів).

 

Детальна інструкція та заяви доступні на сайті ЦНАП м.Івано-Франківська.

 

 

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківськ

75-01-19

 

Послуги компенсації власникам житла, які розмістили  у себе внутрішньо переміщених осіб доступні онлайн

 

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини