Новини

Як отримати допомогу власникам житла для компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану?

ІНФОРМАЦІЯ  про порядок

компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Івано-Франківській міській територіальній громаді

 

1.  Для отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, власники житла можуть звертатись до будь-якого відділення Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська відповідно до графіку його роботи.

2. Компенсація надається фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов'язаних з таким розміщенням.

3. Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб власник жилого приміщення зобов’язаний подати заяву  в один із ЦНАП м.Івано-Франківська, в якій зазначається відомості про кожну з розміщених осіб та до якої додаються копії документів, що посвідчують їх особу, а також відомості про заявника та копії документів, що посвідчують його особу та  право власності на жиле приміщення.

4. Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні. 

5. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше 5 днів з дня закінчення звітного місяця (тобто до п’ятого числа кожного місяця) подає в ЦНАП Івано-Франківської міської ради заяву на отримання компенсації витрат, що пов'язані з безоплатним розміщенням ВПО за місяць.

Перелік документів, необхідних для отримання такої компенсації:

- Копії паспорту громадянина України та реєстраційного номеру облікової картки платника податків власника жилого приміщення;

-  Копії паспорту громадянина України або свідоцтва про народження дитини внутрішньо переміщеної особи та реєстраційні номери облікових карток платників податків внутрішньо переміщених осіб (за наявності).

- Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації.

Внутрішньо переміщені особи та власник жилого приміщення несуть відповідальність за достовірність поданих копій.

 

У разі потреби,  проводиться перевірка наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів).

 

Очікуйте поступлення коштів на рахунок банківський рахунок!

 

Завантажити заяви можна ТУТ:

Заява про безоплатне тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб в моєму приватному житловому фонді

Заявапро зміну переліку внутрішньо переміщених осіб, розміщених в моєму приватному житловому фонді

Заява на отримання компенсації витрат

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківська

75-01-19

 

 

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини