Новини

Як перевірити стан розгляду адміністративної послуги?

 Ви звернулися в один з підрозділів ЦНАП м.Івано-Франківська, подали документи на оформлення адміністративної послуги, отримали талон про реєстрацію адміністративної послуги.

 

Але як перевірити стан виконання справи? Треба обов’язково йти в ЦНАП м.Івано-Франківська аби знати на якому етапі розгляду справа?

 

Ні, не обов`язково!

 

Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська активно розвиває онлайн сервіси та онлайн комунікацію зі своїми відвідувачами.

 

Перевірити стан виконання адміністративної послуги можна декількома варіантами:

  1. Зайти на сайт ЦНАП м.Івано-Франківська (www.cnap.if.ua) в розділ «Перевірити стан послуги», ввести код, який вказаний на талоні про реєстрацію адміністративної послуги. Ви зможете побачити стан розгляду справи і якщо послуга виконана, то зможете у форматі pdf скачати результат послуги (за умови, що результат послуги не містить персональні дані, які не можуть бути опубліковані).
  2. Зателефонувати за номерами 0342-75-01-19, 0342-75-20-41 або 0342-75-20-61, дочекатися з’єднання з оператором, вказати оператору реєстраційний номер справи (шість цифр, які вказані на талоні про реєстрацію адміністративної послуги) і Вам скажуть на якому етапі розгляду Ваша справа.
  3. Завітати на нашу офіційну сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/cnapif) та написати нам повідомлення, вказавши реєстраційний номер справи (шість цифр, які вказані на талоні про реєстрацію адміністративної послуги) і Вам напишуть на якому етапі розгляду Ваша справа.
  4. Знайти в Google-пошуку «Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська» та поставити запитання, вказавши у повідомленні реєстраційний номер справи (шість цифр, які вказані на талоні про реєстрацію адміністративної послуги) і Вам напишуть на якому етапі розгляду Ваша справа.
  5. Написати листа на електронну пошту cnap@mvk.if.ua, в листі вказати реєстраційний номер справи (шість цифр, які вказані на талоні про реєстрацію адміністративної послуги) і Вам напишуть на якому етапі розгляду Ваша справа.
  6. Дочекатися смс-повідомлення від cnapif, що Ваша послуга виконана.

Як перевірити стан розгляду адміністративної послуги?

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини