Новини

Перший рік успішної реалізації послуги з оформлення свідоцтва про народження дитини в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська

Комплексне та якісне надання адміністративних послуг у найкоротший термін та за мінімальну кількість відвідувань  - це одне з основних пріоритетів роботи Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.

16 вересня 2019 року Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська розпочав прийом документів для оформлення свідоцтва про народження дитини.

Дану послугу було впроваджено та успішно реалізовано завдяки злагодженій, професійній роботі керівників та працівників  Івано-Франківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) та Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська.

За цей період щасливі батьки немовлят активно зверталися за оформленням свідоцтва про народження дитини, адже отримавши свідоцтво, при наявності всіх документів, вони можуть зареєструвати місце проживання новонародженого, зареєструвати до дошкільного навчального закладу, отримати статус багатодітної сім’ї.

Наступним етапом створенням сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини було впровадження надання адміністративних послуг соціального характеру в ЦНАП м.Івано-Франківська, а саме: оформлення державної допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

В травні 2020 року м.Івано-Франківськ, одним із перших міст, долучився до реалізації нової комплексної послуги єМалятко. Послуга єМалятко дозволила максимально спростити отримання послуг батьками та оптимізувати роботу органів державної влади та місцевого самоврядування. Адже за однією заявою та один візит батьки мають змогу отримати набір послуг, що супроводжують народження дитини, зокрема: державна реєстрація народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини;  реєстрація в демографічному реєстрі;   визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі); реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

З часу запровадження послуги з оформлення свідоцтва про народження дитини через Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська більше 600 батьків змогли оформити свідоцтво про народження дитини, що свідчить про зручність послуги, адже заповнюється тільки одна заява, подається мінімум документів, що суттєво економить час та сили молодих батьків.

З переліком документів можна ознайомитись на офіційному сайті ЦНАМ м.Івано-Фроанківська cnap@mvk.if.ua

Зазначені послуги можна отримати як в центральному офісі (вул. Незалежності, 9) так і в його територіальних підрозділах, відповідно до графіку роботи ЦНАПу та його територіальних підрозділів. 

Ми не зупиняємось на досягнутому, тому й надалі будемо працювати над збільшенням кількості послуг, які можна отримати в ЦНАП м.Івано-Франківськ.

 

Телефон для довідок: 75-01-19; 75-20-41.

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківськ

75-01-19

Перший рік успішної реалізації послуги з оформлення свідоцтва про народження дитини в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР, ЧТ
9.00-17.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР, ЧТ
9.00-17.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
Територіальні підрозділи ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ЧТ
8.00-16.00
ПТ
8.00-15.00
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини