Новини

Про офіційний сайт Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська

   З 05.09.2014р. свою роботу розпочав оновлений офіційний сайт Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська www.cnap.if.ua.

   За результатами проведеної роботи оновлено дизайн сайту, інформаційне наповнення та розширено спектр послуг.

Мешканці міста мають можливість перевірити стан виконання адміністративної чи дозвільної послуги, записатися на прийом у зручний для себе час (з вибором днів на два тижні вперед), роздрукувати бланки заяв для отримання адміністративних послуг та ознайомитись з інформаційними картками.

   В роботі ЦНАП запроваджено он-лайн консультації. Кожен бажаючий може задати запитання адміністратору чи державному адміністратору і йому, без відвідування Центру, буде надана фахова консультація, яка є важливою складовою для отримання адміністративних чи дозвільних послуг.

На даний час виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та ЦНАП м.Івано-Франківська працюють над запровадженням «Швидких послуг», які можна буде замовити без відвідування ЦНАП. При використанні такого сервісу мешканець міста звертатиметься у ЦНАП тільки за результатом послуги, після отримання смс – повідомлення.

   ЦНАП м.Івано-Франківська постійно вдосконалює свою роботу, працює над спрощенням адміністративних процедур та забезпечує надання адміністративних і дозвільних послуг відповідно до вимог чинного законодавства.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини