Новини

Про надання адміністративних послуг територіальними органами центральних органів виконавчої влади у Івано-Франківській області в ЦНАП м.Івано-Франківська

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» та рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 12.08.2014р. №406 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг» з 01.09.2014р. послуги Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, Територіального управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області, Головного управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області та деяких послуг Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області надаються через ЦНАП м.Івано-Франківська.

Так, мешканці міста (фізичні та юридичні особи) звертатимуться виключно у ЦНАП м.Івано-Франківська за отриманням таких послуг Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю:

1.Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання підготовчих робіт.

2.Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про початок виконання будівельних робіт.

3.Реєстрація декларації (внесення змін до декларації) про готовність об’єкта до експлуатації.

Крім тих послуг, що вже надавалися Територіальним управління Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області через ЦНАП, додатково введено послугу «Відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування», а Головним управління Держсанепідслужби в Івано-Франківській області додатково надаватиметься адміністративна послуга «Видача фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів».

З 01.10.2014р. у ЦНАП надаватимуться такі нові послуги Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області:

1.Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого.

2.Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.

На всі адміністративні послуги розроблено та затверджено інформаційні та технологічні картки відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», взаємодія Центру з територіальними органами центральних органів виконавчої влади здійснюється відповідно до Регламенту роботи ЦНАП м.Івано-Франківська.

         На даний час, ЦНАП м.Івано-Франківська працює над запровадженням послуг з виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Ознайомитись з інформаційними картками, завантажити бланки заяв та декларацій Ви можете на офіційному сайті ЦНАП м.Івано-Франківська за адресою www.cnap.if.ua, в офіційних групах у соціальних мережах (facebook, vkontakte, twitter) та у мобільному додатку «Мобільний Івано-Франківськ».

 

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини