Новини

Відбулось навчання працівників ЦНАП м.Івано-Франківська

Відбулось навчання працівників ЦНАП м.Івано-Франківська

20 та 21 травня 2014 року о 16.00 год. відбулися навчання адміністраторів та державних адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська.

На навчаннях розглянуто питання про погодження документації із землеустрою, надання довідки з містобудівного кадастру (суб’єктом надання даних адміністративних послуг є Департамент містобудування та архітектури), а також погодження на розміщення зупинкового комплексу (суб’єктом надання даної адміністративної послуги є Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку).

Доповідачами виступили головний спеціаліст з питань містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури - Гаврилишин Ігор Михайлович та адміністратор ЦНАП - Мельничук Василина Миколаївна, головний спеціаліст відділу транспорту і зв’язку Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку - Чіх Володимир Володимирович та адміністратор ЦНАП - Підручна Тетяна Василівна.

Учасники навчання дізналися, якими нормативними актами регламентується надання даних послуг. Перелік документів, необхідний для отримання адміністративних послуг, а також обговорено перелік підстав, за яких громадянину може бути відмовлено у наданні послуг. Також, в ході навчання адміністратори мали можливість поставити питання працівникам департаментів та надати свої пропозиції щодо організації роботи.

Адміністратори поглибили свої знання щодо якісного прийому фізичних та юридичних осіб, яким необхідно оформити дані послуги, та надання їм кваліфікованої консультації.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини