в послугах
  • в послугах
  • в статтях

Новини

ЦНАП м. Івано-Франківська інформує

В Центр надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська мешканці міста звертаються за одержанням послуг відділу Держземагентства в м. Івано-Франківську, а саме:

  1. Перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути.
  2. Видача висновку про погодження документації із землеустрою.
  3. Видача інформаційної довідки з державного реєстру земель.
  4. Видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.
  5. Надання довідки про кількісні характеристики земельної ділянки, розподілення земель між власниками і користувачами (за даними форми 6-ЗЕМ).
  6. Надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до місцевого фонду документації із землеустрою підприємствами, установами, організаціям та громадянам.

Послуга «Перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути» надавалась з терміном виконання 28 календарних днів, що передбачена проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки та технічною документацією із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). З 14 липня 2014 року для зручності суб’єктів звернення будескорочено термін виконання даної адміністративної послуги до 14 календарних днів.

За результатами спільної роботи між Центром надання адміністративних послуг та відділом Держземагентства в м. Івано-Франківську відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг, суб’єкти  звернення можуть подавати заяви з одним пакетом документів надві послуги – «Перелік обмежень прав на земельну ділянку і наявні земельні сервітути» та «Видача висновку про погодження документації із землеустрою», в результаті чого, суб’єкт звернення  адміністративної послуги звертається в Центр не два рази, а один, в підсумку, виконання даних адміністративних послуг скорочено з 42 до 14 календарних днів.

ЦНАП Івано-Франківська постійно працює над оптимізацією надання адміністративних послуг, скорочення термінів виконання послуг та високою якістю обслуговування.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
ТП та ВРМ ЦНАП
ПН, ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
ЧТ
8.00-17.00
обідня перерва
12.00-13.00
СБ, НД, державні свята
вихідний день
 

Сервіси

Останні новини