Новини

До виборів подбайте про дійсність свого паспорта!

   31 березня відбудуться вибори Президента України.

   Нагадуємо, право голосу на виборах мають громадяни України, яким виповнилося 18 років, і мають із собою дійсний паспорт громадянина України (книжечку або ID-картку), а за межами України – паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.

   З метою сприяння громадянам України в реалізації своїх прав Івано-Франківський міський відділ управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області (вул.Гнатюка,29) та Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська (вул.Незалежності,9) впродовж лютого-березня поточного року будуть максимально спрямовувати свої зусилля для своєчасного забезпечення громадян ID-картками. Зверніть увагу, що термін оформлення ID-картки у регламентному порядку становить до 20 робочих днів, у терміновому – до 10. Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки здійснюється лише за зареєстрованим місцем проживання.

   Також інформуємо, що Центральна виборча комісія постановою від 27.12.2018 року №268 затвердила роз’яснення, які дають чіткі відповіді на питання щодо використання паспортних документів виборцями. Зокрема, згідно роз’яснень ЦВК:

   - Паспорт громадянина України, необхідний для отримання виборчого бюлетеня, може бути як у вигляді паспортної книжечки так і у вигляді картки.

   - Розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, або відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки – не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців.

   - Відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки не допускається.

 

Прес-служба ЦНАП м.Івано-Франківська

75-01-19

До виборів подбайте про дійсність свого паспорта!

 

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
Територіальні підрозділи ЦНАП
ПН, ЧТ
8.00-17.00
ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини