Новини

Анкетування оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах.

   В І півріччі 2018 року в територіальних підрозділах Центру надання адміністративних послуг та на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг проводилося анкетування оцінювання якості обслуговування.

   Участь в анкетуванні взяло 420 відвідувачів ЦНАП. Позитивно якість обслуговування оцінило 405 відвідувачів, негативно – 15 відвідувачів.

   За результатами аналізу анкет виявлено наступні зауваження:

   - паспорт громадянина України для виїзду за кордон не виготовляється в терміни, які зазначені в чинному законодавстві;

   - недостатня обізнаність відвідувачів щодо змін у законодавстві з питань реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей, складання постав про адміністративне правопорушення та сплату збільшеного адміністративного збору за реєстрацію місця проживання;

   - покращення зони очікування в територіальних підрозділах;

   - низький рівень обслуговування відвідувачів працівниками комунальних підприємств, які залучені до роботи територіальних підрозділів ЦНАП.

   Керівництвом Центру надання адміністративних послуг ретельно опрацьовані всі пропозиції, зауваження та скарги.

   Адміністраторам Центру надання адміністративних послуг наголошено на більш детальному роз’ясненні відвідувачам норм законодавства з питань реєстрації місця проживання.

   З метою покращення рівня обслуговування відвідувачів працівниками комунальних підприємств, які залучені до роботи територіальних підрозділів ЦНАП в другому півріччі 2018 року запланована нарада за участі керуючого справами виконавчого комітету, керівництва комунальних підприємств та Центру надання адміністративних послуг.

   ЦНАП м.Івано-Франківська і надалі проводитиме анкетування якості обслуговування та вживатиме всіх необхідних заходів щодо якісного, оперативного та професійного обслуговування відвідувачів.

 

Анкетування оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділах.

Інфографіка

Обслуговано осіб:
Ваш браузер не підтримує html5.
Ваш браузер не підтримує html5.

Графік роботи

Центр надання адміністративних послуг
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-20.00
ПТ, СБ
9.00-16.00
без перерви
Управліня реєстраційних процедур
ПН, ВТ, СР
9.00-17.00
ЧТ
9.00-18.00
ПТ
9.00-16.00
без перерви
Реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади
ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
9.00-16.00
без перерви
Територіальні підрозділи ЦНАП
ПН, ЧТ
8.00-17.00
ВТ, СР, ПТ
8.00-16.00
обідня перерва
12.00-13.00
 

Сервіси

Останні новини